Miłośników płyt winylowych i gramofonów zapraszamy do skorzystania z przedłużonej o miesiąc, wakacyjnej promocji na usługi naszego serwisu. Do końca września można u nas przeprowadzić bezpłatnie diagnostykę gramofonu, wymienić zakupioną w NOMOS Audio Vintage wkładkę gramofonową.

Powakacyjna, bezpłatna diagnostyka gramofonu:Przynosząc do końca września do serwisu NOMOS gramofon, proponujemy usługę przeprowadzenia bezpłatnej diagnozy. Powoli kończy się okres wakacyjnej przerwy, warto więc zadbać o swój gramofon. Bezpłatna diagnoza to przede wszystkim oszczędność około 200 zł.

Wymiana i kalibracja zakupionej w NOMOS Audio Vintage wkładki:NOMOS Audio Vintage jest dystrybutorem wkładek gramofonowych ORTOFON. Na życzenie klientów montujemy także wkładki innych producentów. Każda taka wymiana wiąże się z koniecznością prawidłowego jej ustawienia i kalibracją ramienia. Osobnym zagadnieniem jest dobór wkładki oraz dopasowanie jej do konkrentnego modelu ramienia. Proces ten zajmuje zazwyczaj kilkadziesiąt minut i może być bardzo istotny dla ostatecznego brzmienia gramofonu i odtwarzanej przez niego muzyki.

Oferta dotyczy wyłączenie wkładek zakupionych w naszym sklepie, proponujeme wkładki firm: Ortofon, Audio-Technica, Denon, Goldring, Grado, Nagaoka, Shure i Sumiko. 

Zapraszamy do naszych serwisów w Krakowie i Warszawie. Punkty serwisowe pracują w godzinach otwarcia sklepów NOMOS Audio Vintage.


 

Letnia oferta promocyjna na usługi serwisowe trwa do 30 września 2018.