Miłośników płyt winylowych i gramofonów zapraszamy do skorzystania z wakacyjnej promocji na usługi naszego serwisu. Do 30 sierpnia 2018 można u nas przeprowadzić bezpłatnie diagnostykę gramofonu, wymienić zakupioną w NOMOS Audio Vintage wkładkę gramofonową.

Wakacyjna, bezpłatna diagnostyka gramofonu:W te wakacje, przynosząc do serwisu gramofon, proponujemy usługę przeprowadzenia bezpłatnej diagnozy. Ze względu na wakacyjną przerwę naprawy w tym okresie realizujemy nieco szybciej. Bezpłatna diagnoza to przede wszystkim oszczędność około 200 zł.

Wymiana i kalibracja zakupionej w NOMOS Audio Vintage wkładki:NOMOS Audio Vintage jest dystrybutorem wkładek gramofonowych ORTOFON. Na życzenie klientów montujemy także wkładki innych producentów. Każda taka wymiana wiąże się z koniecznością prawidłowego jej ustawienia i kalibracją ramienia. Osobnym zagadnieniem jest dobór wkładki oraz dopasowanie jej do konkrentnego modelu ramienia. Proces ten zajmuje zazwyczaj kilkadziesiąt minut i może być bardzo istotny dla ostatecznego brzmienia gramofonu i odtwarzanej przez niego muzyki.

Oferta dotyczy wyłączenie wkładek zakupionych w naszym sklepie, proponujeme wkładki firm: Ortofon, Audio-Technica, Denon, Goldring, Grado, Nagaoka, Shure i Sumiko. 

Zapraszamy do naszych serwisów w Krakowie i Warszawie. Punkty serwisowe pracują w godzinach otwarcia sklepów NOMOS Audio Vintage.


 

Letnia oferta promocyjna na usługi serwisowe trwa do 30 sierpnia 2018.