Nowopowstający, krakowski sklep NOMOS Audio Vintage zaprasza na Vintageową imprezę Andrzejkową, która odbędzie się w Krakowie 30 listopada 2017 o godzinie 18.00.

– wnętrze sali odsłuchowej sklepu przy ulicy Nad Drwiną 8B – 

Uroczystość otwarcia poprowadzi Piotr Metz, który opowiadać będzie zarówno o muzyce jak i związanych z nią vintageowych urządzeniach audio. Zgodnie z andrzejkową tradycją nie zabraknie poczęstunku i niespodzianek.

NOMOS Audio Vintage jako największy w Polsce tego typu sklep, oferuje sprzęt vintage oraz wybrane urządzenia producentów, którzy swoimi produktami do niego zawiązują. Oferujemy zatem głównie niepowtarzalne urządzenia audio, które pochodzą z czasów, gdy estetyka, jakość i myśl techniczna inżynierów wygrywała z dyktowanymi przez księgowych oszczędnościami. Krakowski sklep NOMOS – podobnie jak ten działający w Warszawie – posiadać będzie w ofercie szeroki wybór gramofonów, wzmacniaczy, przedwzmacniaczy, końcówek mocy, tunerów, amplitunerów, odtwarzaczy CD, magnetofonów kasetowych, magnetofonów szpulowych i kolumn głośnikowych. Klientom proponujemy także własne okablowanie i akcesoria gramofonowe, dociski, kasety magnetofonowe, kasety VHS, płyty winylowe, płyty CD.

 

NOMOS Kraków

ul. Nad Drwiną 8B
30 listopada 2017
godzina 18.00

 

W sklepach NOMOS zaopatrzycie się Państwo we wszystko, co jest niezbędne by rozpocząć swoją przygodę ze sprzętem hi-fi. NOMOS Audio Vintage jest także dystrybutorem polskich wzmacniaczy HAIKU AUDIO, brytyjskich gramofonów REGA, wkładek gramofonowych ORTOFON, akcesoriów KACSA oraz elementów adaptacji akustycznej firmy MEGA ACOUSTIC.

wzmacniacz HAIKU AUDIO na tle zabytkowego już obecnie modelu WESTMINSTER marki Tannoy –