WinyLOVE czyli Walentynkowo o winylach…
Sobotni wieczór dla pasjonatów muzyki, zakochanych w starym sprzęcie – audiofilów oraz osoby, które chcą rozpocząć przygodę z winylami.

 

Walentynkowa magia święta zakochanych udziela się wszystkim w mniejszym czy większym stopniu. Kiedy na dworze bywa zimno i mroźno, a pogoda nie zachęca do długich spacerów, my zachęcamy do spędzenia tego sobotniego wieczoru w naszym towarzystwie: sprzęt vintage, najlepsze audiofilskie gramofony i delikatne dźwięki romantycznej muzyki.

 

17 lutego o zapraszamy do krakowskiego sklepu NOMOS Audio Vintage. Spotkanie w gronie pasjonatów winyli poprowadzą nasi goście: Wiktor Krzak i Wojtek Padjas. Będzie także możliwość spotkania się z osobami, które od jakiegoś już czasu sprawnie poruszają się w tej analogowej krainie.

W ten niecodzienny wieczór piękniejszą płeć zaprosimy na krótki wykład… lekko i zabawnie, z nutą zmysłowości na temat sprzętu, jego konstrukcji i wpływu na brzmienie. Spotkanie poprowadzi: właściciel współpracującej z nami, krakowskiej manufaktury HAIKU-AUDIO.
Co nieco o muzyce i świadomości winylowego rytuału, opowie znawca muzyki klasycznej, autor audycji „Muzyka spod igły” w RMF Classic. Panów zaprosimy tym razem do kuchni – zajęcia kulinarne w niecodziennym stylu połączymy z dyskusją o sprzęcie. Mamy nadzieję, że będzie muzycznie, vintageowo i walentynkowo!Bardzo prosimy o wcześniejsze mailowe potwierdzenie chęci wzięcia udziału. mail
marketing@nomos.waw.pl