NASZE PUNKTY SERWISOWE

NOMOS Audio Vintage, jako największy w Polsce sklep zajmujący się sprzętem audio vintage, oferuje także usługi serwisowe. Sprzęt można dostarczyć do naszych dwóch placówek w Warszawie i Krakowie.


Wykonujemy naprawy, przeglądy oraz modernizacje. Rekonstruujemy także zniszczone forniry odbudów zewnętrznych. Zajmujemy się wszystkimi rodzajami współczesnych i zabytkowych urządzeń audio. Naprawiamy:

  • Gramofony,
  • Magnetofony kasetowe i szpulowe,
  • Odtwarzacze, napędyCD oraz przetworniki DAC i minidisk a także DAT,
  • Wzmacniacze i przedwzmacniacze, końcówki mocy,
  • Amplitunery i tunery – zarówno cyfrowe jak i analogowe,
  • Kolumny głosnikowe, aktywne i pasywne subwoofery,
  • Urządzenia przenośne typu walkman, discman.

Serwis naprawia także urządzenia typu all in one, magnetowidy VHS, przedwojenne i powojenne radia lampowe oraz gramofony na płyty szelakowe. Nasi serwisanci to osoby z wieloletnim doświadczeniem w naprawie sprzętu audio vintage: technicy autoryzowanych serwisów, technicy studiów nagrań, technicy radiowi i osoby z doświadczeniem napraw mechaniki precyzyjnej.

Ponad 10 osobowy skład naszego serwisu pozwala nam na dokonywanie napraw zgodnie ze specjalizacją danej grupy urządzeń.

Termin wykonania diagnostyki i naprawy ustalany jest indywidualnie z klientem. Czas diagnostyki zazwyczaj trwa nie dłużej niż do 14 dni od dnia dostarczenia sprzętu do serwisu. Czas naprawy uzależniony jest od wielu czynników i wynika z dostępności części i podzespołów, stopnia skomplikowania naprawy i czasu niezbędnego dla starannego wykonania naprawy czy renowacji. Naprawy urządzeń trwają nie dłużej niż 30 dni od dnia dostarczenia urządzenia do serwisu. Na prośbę klientów realizujemy także, płatne dodatkowo, naprawy expressowe.

Zapraszamy do naszych punktów serwisowych.

Sukcesy serwisu NOMOS Audio Vintage


GRAMOFON
MIKROSEIKI BL-91


Gramofon po renowacji i pełnym serwisie. Prace obejmowały pełną wymianę forniru plinty, naprawę modułu sterowania i napędu, wymianę okablowania.
czytaj więcej >>>

KOLUMNY
Technics SB1000


Odrestaurowany zestaw głośnikowy japońskiej marki Technics. Te jedyne w swoim rodzaju kolumny odzyskały zarówno niepowtarzalny wygląd jak fantastyczne brzmienie.
czytaj więcej >>>

GRAMOFON
LENCO by NOMOS


Gramofon, którego serce stanowi oryginalny idler LENCO L75. Autorskie rozwiązania obejmują projekt plinty oraz nowe okablowanie. W gramofonie użyto….
czytaj więcej >>>

KOLUMNY
ELECTRO VOICE


2-drożny, kinowy zestaw, którego konstrukcja opiera się o moduł niskotonowy i oryginalne przetworniki tubowe firmy Electro Voice. Zewnętrzna zwrotnica…
czytaj więcej >>>