OPIS
Gramofon został zbudowany na bazie napędu bezpośredniego firmy Sanyo. Ta trwała i niezawodna konstrukcja przypomina rozwiązania wysokich modeli firmy Technics. Doskonałe urządzenie dla ambitnych melomanów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z domeną analogową i płytami winylowymi.

Zmiany i modyfikacje: gramofon w pełni przygotowany przez naszą firmę, całość po pełnym przeglądzie, regulacjach i kalibracji. Zmodyfikowane zostało okablowanie RCA na kablu z miedzi.

DANE TECHNICZNE

  • Napędbezpośredni, prędkości 33/45, kontrola obrotów typu Quartz, stroboskop.
  • Ramię, wkładka, igła: zainstalowane oryginalne ramię długości 9 cali. Zamontowany system to wkładka firmy Sanyo, jest to system typu MM; zainstalowana nowa igła.
  • Funkcjegramofon w półautomacie, powrót ramienia po skończeniu się płyty.
  • Obudowa: oryginalna obudowa; oryginalna pokrywa działająca na zawiasach, pokrywa posiada drobne zarysowania.

KUP PRZEZ Allegro
CENA: 2.000,00


Pomimo starań nie gwarantujemy, że umieszczone opisy, zdjęcia i podane ceny nie zawierają uchybień lub błędów. Nie mogą być one jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Informujemy też, że podane na naszych stronach zestawienia cech towaru i jego ceny nie są ofertą w świetle przepisów kodeksu cywilnego. NOMOS Audio Vintage zastrzega sobie prawo do ich zmiany bez uprzedniego powiadomienia.

Chcąc zakupić prezentowane urządzenie, prosimy o bezpośredni kontakt z firmą NOMOS Audio Vintage: 04-228, Warszawa. ul. Tytoniowa 20. tel: +48 883 454 909. Pytania drogą mailową:  biuro@nomos.waw.pl