– Wojciech Padjas – właściciel vinylspot.pl oraz autor audycji „Muzyka spod igły” w rozgłośni RMF Classic –  

Dla osób poszukujących w sieci płyt winylowych, sklep vinylspot.pl jest jedną z wielu propozycji, ale jego specyfika polega na tym, że w ofercie znajdują się głównie płyty z muzyką klasyczną.  

Muzyka klasyczna na winylowych płytach jest prawdziwą pasją Wojtka od wielu lat. Płyty są dość starannie wyszukiwane, wybierane, opisywane a następnie wysyłane do Polski. Płyty kupowane są w Europie, a także poza nią. Coraz częściej udaje się zobaczyć w vinylspot.pl ciekawe wydawnictwa z Japonii oraz tytuły, które dla każdego miłośnika muzyki klasycznej wiele znaczą.

„… dzielenie kolekcjonerskiej pasji z Państwem jest dla nas wielką przyjemnością” – mówi sam właściciel sklepu. Płyty są w idealnym stanie, często są to egzemplarze odtwarzane zaledwie kilka razy.  Ich źródłem były i są wybitne, kolekcjonerskie zbiory, które są sprzedawane ze świadomością ich poprzednich właścicieli. Eksponując je w krakowskim sklepie, wierzymy, że kolejni ich właściciele będą kontynuować zamiłowanie do tych niezwykłych nagrań.

Efektem pasji do muzyki i swoistego sentymentu do płyt winylowych jest stała obecność Wojtka Padjasa w programie „Muzyka spod igły” w rozgłośni RMF Classic. Miłośników klasyki zapraszamy zatem do słuchania audycji, natomiast osoby ciekawe tego, co można kupić w sklepie vinylspot.pl: na stronę sklepu lub do salonu NOMOS Audio Vintage w Krakowie przy ulicy Nad Drwiną 8B.

Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 – 19.00 oraz w soboty w godzinach 10.00 – 14.00. W sieci sklep czynny jest cała dobę: www.vinylspot.pl