WIRTUALNY SPACER PO SKLEPIE


NASZE AUKCJE

Marki

Informacje

 • AUDIO SHOW 2015

  Platforma - letnia promocja


  cena minus podatek vat ,

  zadzwoń, napisz, zapytaj

 • Gramofony Nomos

  GRAMOFONY

  „Nowsze” nie zawsze znaczy „lepsze”..

  Być może to „lepsze” już było.

 • serwis

  SERWIS AUDIO

  Naprawiamy sprzęt audio

 • Zestawy Audio

  WYSELEKCJONOWANE

Aktualności

Wielkie podziękowania dla organizatorów tego świetnego wydarzenia,
a przede wszystkim dla Was - osób, które nas odwiedziły.

Podczas tych kilku dni ponownie poczuliśmy na jak dużą skalę audio vintage jest popularne i celebrowane. Samą branżę audio vintage tworzy nie tylko sam sprzęt, ale w szczególności pasjonaci z którymi uwielbiamy się spotykać, odsłuchiwać sprzęt, wymieniać spostrzeżenia czy szukać wspólnie nietypowych rozwiązań w naszej branży.

WIĘCEJ O AUDIO VIDEO SHOW 2016...


„Nowsze” nie zawsze znaczy „lepsze”." Być może to „lepsze” już było.
Zapraszamy do naszych felietonów o wspaniałym Audio Vintage na portalu High Fidelity:

Początek      Gramofony      Magnetofony kasetowe  

  Amplitunery stereo     SANSUI – marka z duszą    Kolumny


audio-show-2015-nomos.jpg

AUDIO VIDEO SHOW 2015 - 6-8 listopada
To były świetne dni pełne muzycznych emocji i fantastycznych osób, które poznaliśmy. Cieszy nas ogromnie fakt, że jest mnóstwo pasjonatow czujących i rozumiejących klimat audio vintage.

Mamy nadzieję, że udało nam się odtworzyć niesamowity klimat VIntage ! Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie...

zobacz więcej...

Serwis

Nomos prowadzi profesjonalny serwis sprzętu audio. Przywracamy na nowo do życia każde urządzenie audio i audio vintage. Posiadamy długoletnie doświadczenie, profesjonalny sprzęt diagnostyczny oraz najlepszych techników w naszej branży, dzięki czemu gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie.

Oferujemy naprawy: gramofonów, wzmacniaczy, końcówek mocy, przedwzmacniaczy, tunerów, amplitunerów, odtwarzaczy CD, magnetofonów, kolumn oraz pozostałego sprzętu audio.

więcej...


W weekend 22-23 kwietnia odbył się Record Store Day Warsaw 2017 w Muzeum Polin, czyli dwa dni muzycznych targów, koncertów, filmów, warsztatów i wystaw. audio-show-2015-nomos.jpgNomos uczestniczył w tym wydarzeniu, na naszym stoisku można było nie tylko nabyć płytę winylową, ale również przesłuchać ją w strefie odsłuchowej, umyć przy pomocy myjki do płyt oraz zakupić dedykowane akcesoria. Nowe znajomości zawarte, plany na przyszłość wstępnie określone, gifty rozdane, moc pozytywnych wrażeń zebrana. Dziękujemy!

zobacz więcej...


 • Brak nowych produktów na tą chwilę.