NOMOS AUDIO VINTAGE

NOMOS jest obecnie największym w Polsce sklepem oferującym sprzęt audio vintage. Oferujemy niepowtarzalne urządzenia pochodzące z czasów,  gdy estetyka, jakość i myśl techniczna inżynierów wygrywała z dyktowanymi przez księgowych oszczędnościami.

NOMOS jest obecnie największym sklepem audio vintage w Polsce. Sprzedażą, serwisem oraz doradztwem w zakresie sprzętu vintage audio zajmujemy się od ponad 10 lat. Wszystkie oferowane urządzenia są starannie serwisowane i przygotowane do sprzedaży. Możliwość znalezienia w NOMOS rzeczy wręcz unikatowych sprawia, że chętnie się tu wraca zarówno na zakupy jak i po wspomnienia.

W NOMOS znajdziemy urządzenia legendarnych marek i wiodących w branży audio producentów. W stałej ofercie znajdują się kolumny głośnikowe, zarówno kasetowe jak i szpulowe magnetofony, wzmacnicze lampowe i tranzystorowe oraz modne ostatnio gramofony i płyty winylowe, a także płyty CD, taśmy magnetofonowe i VHS.

Oferujemy także własne okablowanie i akcesoria gramofonowe. Praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie. W naszych sklepach zaopatrzycie się Państwo we wszystko co niezbędne, by rozpocząć swoją przygodę ze sprzętem hi-fi. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na pomoc techniczną oraz znany w branży, doskonały serwis audio. W sklepach NOMOS częstymi goścmi jest także bardzo lubiany przez miłośników muzyki sprzęt polskich producentów. Kolumny TONSIL, gramofony FONICA oraz wzmacniacze RADMOR to sprzęt hi-fi, który nadal cieszy się ogromnym powodzeniem i uznaniem miłośników urządzeń vintage audio. Możliwość podarowania im drugiego życia, przywrócenie pierwotnego wyglądu oraz pełnej sprawności nie da się wycenić – to fragment naszej pasji.

NOMOS to także zespół ludzi, którzy potrafią tworzyć zestawy audio vintage najwyższej jakości. Naszym celem jest muzyczna satysfakcja Klienta. Oferujemy niepowtarzalny sprzęt ze złotych lat audio, z czasów gdy estetyka, jakość i myśl techniczna inżynierów wygrywała z bezdusznymi decyzjami księgowych. W NOMOS można także posłuchać prawdziwej muzyki. Kupując sprzęt w NOMOS nigdy nie zostaniesz pozostawiony samemu sobie.