Tradycyjnie, w naszym pokoju na II piętrze hotelu Sobieski, pokażemy urządzenia, które dla jednych są źródłem wspomnień, dla innych zaś wciąż wyznaczają granice dobrego brzmienia. Na tegorocznej wystawie zaprezentujemy prawdziwie analogowy dźwięk.

Chcielibyśmy, aby w trakcie trzech dni poszukiwania najlepszych urządzeń, nasz system stanowił punkt odniesienia dla prawdziwego audio. Mamy zatem nadzieję, że spotkanie z prezentowaną w apartamencie NOMOS muzyką, będziecie długo i miło wspominać.

Sprzęt

Amplifikacja francuskiej manufaktury Verdier oraz potężny, oparty o kinową konstrukcję, zestaw głośnikowy firmy Electro-Voice współpracował będzie z odrestaurowanym w naszym serwisie pięknym gramofonem SONY z 12“ ramieniem SME. Drugim, analogowym źródłem będzie rzadko spotykany na europejskim rynku, zasilany napięciem 110 V, szpulowy magnetofon DENON.  Źródłem cyfrowym będzie także, coraz bardziej vintageowy odtwarzacz CD.

Ekspozycja

Nasza tegoroczna prezentacja skupi się także na tym, co stanowi nasz największy atut. Zaprezentujemy kilkanaście urządzeń, które po renowacji w naszym serwisie przypominają czasy, gdy w sprzęcie audio najważniejszym elementem była jakość użytych komponentów i oczywiście muzyka.

 

Serdecznie zapraszamy
Apartament NOMOS
hotel Sobieski, II piętro – pokój 202.

– nasz pokój na wystawie Audio Video Show 2016 –