Gramofon firmy Lenco wyposażony w ramię Origin Live; posiada w pełni audiofilską konstrukcję, która poradzi sobie nawet z wybrednymi zestawami.

DANE TECHNICZNE

Parametry napędu:
Napęd idlerowy, prędkości 16/33/45/78.

Parametry ramienia, zainstalowana wkładka, igła:
Zainstalowano ramię firmy Origin Live model Alliance długości 9 cali. Zamontowany system to wkładka firmy Shure model V15 mk3 z nową igłą Line Contact firmy Jico. Jest to system typu MM.

Funkcje:
Gramofon w pełni manualny.

Wprowadzone zmiany i modyfikacje:
Gramofon został w pełni przygotowany przez naszą firmę. Specjalnie dobrane i zamontowane ramię firmy Origin Live przeznaczone do montażu średnich i lekkich wkładek. Całość jest po pełnym przeglądzie, regulacjach i kalibracji, a napęd po pełnej konserwacji.
Oryginalne okablowanie RCA, dodatkowo zainstalowano kolce z możliwością poziomowania.

Obudowa, pokrywa:
Obudowa została wykonana z pełnej sklejki, solidnie wykończona i wybarwiona na ciemny brąz.
Pokrywa nowa działająca jako przykrywa, klejona z pleksi,


CENA: 5.800.00 zł


Pomimo starań nie gwarantujemy, że umieszczone opisy, zdjęcia i podane ceny nie zawierają uchybień lub błędów. Nie mogą być one jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Informujemy też, że podane na naszych stronach zestawienia cech towaru i jego ceny nie są ofertą w świetle przepisów kodeksu cywilnego. NOMOS Audio Vintage zastrzega sobie prawo do ich zmiany bez uprzedniego powiadomienia.

Chcąc zakupić prezentowane urządzenie, prosimy o bezpośredni kontakt z firmą NOMOS Audio Vintage: 04-228, Warszawa. ul. Tytoniowa 20. tel: +48 883 454 909. Pytania drogą mailową:  biuro@nomos.waw.pl