OPIS
Ten gramofon od wielu lat uznawany jest za legendarny. Zastosowany tu niezawodny i prawie niezniszczalny idlerowy napęd uchodzi za wzorzec dla wielu innych konstrukcji. LENCO L-75 wśród urządzeń audio vintage to jeden z najczęściej modyfikowanych napędów gramofonowych: tu z nową, drewnianą, przygotowaną w NOMOS plintą i oryginalnym ramieniem.

Gramofon w pełni przygotowany przez naszą firmę, specjalnie dobrane i zamontowane ramię firmy SME przeznaczone do montażu ciężkich wkładek. Całość po pełnym przeglądzie, regulacjach i kalibracji, napęd po pełnej konserwacji. Obudowa napędu pomalowana na kolor czarny w pełnym połysku, zainstalowane wysokiej jakości gniazda RCA oraz gniazdo zasilające. Założone zostały specjalne nóżki antywibracyjne z możliwością wypoziomowania gramofonu na łożyskach kulowych.

DANE TECHNICZNE

  • Napędidlerowy
  • Prędkości: 16/33/45/78.
  • RamięZainstalowane ramię firmy SME model 3009 w wersji S1. Zamontowany system to nowa wkładka firmy Ortofon  model 2M Black; jest to system typu MM,
  • Funkcje: gramofon w pełni manualny.
  • Obudowa:

Obudowa wykonana z pełnej sklejki, solidnie wykończona naturalnym fornirem i zabezpieczona bezbarwnym lakierem, pełen połysk. Pokrywa nowa działająca jako przykrywa, klejona z pleksi.


Pomimo starań nie gwarantujemy, że umieszczone opisy, zdjęcia i podane ceny nie zawierają uchybień lub błędów. Nie mogą być one jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Informujemy też, że podane na naszych stronach zestawienia cech towaru i jego ceny nie są ofertą w świetle przepisów kodeksu cywilnego. NOMOS Audio Vintage zastrzega sobie prawo do ich zmiany bez uprzedniego powiadomienia.

Chcąc zakupić prezentowane urządzenie, prosimy o bezpośredni kontakt z firmą NOMOS Audio Vintage: 04-228, Warszawa. ul. Tytoniowa 20. tel: +48 883 454 909. Pytania drogą mailową:  biuro@nomos.waw.pl