INTERKONETKTY RCA

Oferowane przez NOMOS interkonekty to wysokiej jakości akcesoria, których konstrukcja opiera się o przewodniki firmy NeoTech oraz wysokiej jakości dodatki węgierskiego producenta – firmy KACSA. Firma NeoTech zajmuje się produkcją kabli od 1980 roku. Przełomem w działalności marki stało się wprowadzenie unikatowej technologii obróbki miedzi. Dr prof Ohno z Instytutu Technologii Chiba w Japonii opracował technologię ciągnienia miedzi i srebra nazwaną od jego imienia UP-OCC (Ultra-Pure, Ohno Continuous Casting). W tym procesie miedź lub srebro poddawane są specjalnej obróbce pozwalającej na uzyskanie materiału o czystości 7N (99,99998%). Technika ta pozwala uzyskać bardzo długie kryształy strukturalne materiału charakteryzujące się doskonałymi właściwościami przewodzącymi. Miedź oraz srebro wyprodukowane w tym procesie uzyskuje jednokierunkową charakterystykę przewodzenia, brak zanieczyszczeń, ochronę przed korozją, szybką transmisję sygnału oraz niską rezystancję elektryczną.

NOMOS SILVER-BLACK
Kable firmy Neo-Tech z serii NEMOI-1000 zostały zaprojektowane i wybrane do budowy interkonektów RCA najwyższej jakości. Przewodniki wykonano z monokrystalicznego srebra (UP-OCC) o przekroju prostokątnym. Każdy z nich osadzony został w dwóch rodzajach izolacji: teflonowej oraz polietylenowej. Ekranowanie stanowi folia Mylarowa. Całość pokryto PVC o średnicy zewnętrznej 10 mm.

NOMOS COPPER-RED
Seria kabli NEMOI-3000 została zaprojektowana i wybrana jako jedna z najwyższych serii kabli połączeniowych marki NeoTech. Przewodniki wykonane zostały z miedzi monokrystalicznej UP-OCC o przekroju prostokątnym. Każdy z przewodników osadzony został w izolacji teflonowej oraz polietylenowej. Ekranowanie stanowi folia Mylarowa oraz splot OFC. Całość pokryta została izolacją PVC o średnicy zewnętrznej 10 mm.

NOMOS SILVER-BLUE
Interkonekt dedykowany dla osób rozpoczynających swoją przygodę z audio. Jako przewodnik wykorzystano srebrzoną miedź firmy NeoTech. Przewodniki w izolacji PVC oraz podwójny ekran z taśmy aluminiowej i miedzianej siatki OFC o średnicy zewnętrznej 8mm.

NOMOS OPTIMAL BLUE
Interkonekt dedykowany dla osób rozpoczynających swoją przygodę z audio. Jako przewodnik wykorzystano miedź w dwóch wiązkach 7 x 0.25 mm2. Przewodniki w izolacji PVC. Ze względu na konstrukcję wtyków są one polecane do starszych urządzeń, w których zainstalowane blisko siebie gniazda RCA nie pozwalają stosować nowoczesnych – zazwyczaj dużych akcesoriów.

  • Przewodnik: miedź dwie wiązki 7 x 0.25 mm2
  • Wtyk: złocony
  • Oplot: Niebieski
  • Długości: 1.0 | 1.5 | 2.0 m
  • KUP przez Allegro >>> CENA: 150.00 | 200.00 | 250.00 zł