Wysokiej klasy gramofon o rozwiązaniu konstrukcyjnym podobnym do Linn Sondek LP12 lub Ariston RD11. Gramofon w pełni przygotowany przez naszą firmę, konstrukcja została rozszerzona o  ramię Audiotechnica. Całość została poddana przeglądowi, regulacjom i kalibracji przez naszych najlepszych serwisantów.

As far as sound quality goes, the TT2 is like a Linn. It has warmth and rhythm and colouration. It is very comparable to an early Linn LP12 with Basik power supply – Analog Addicts

Parametry napędu:

Napęd paskowy, prędkości 33/45.

Parametry ramienia, zainstalowana wkładka, igła :

Zainstalowane ramię firmy Audiotechnica długości 9 cali.

Oryginalny Headshell firmy Audiotechnica. Zamontowany system to wkładka ADC model QLM 36 wraz z nową igłą. Jest to system typu MM.

Funkcje:

Gramofon w pełni manualny.

Wprowadzone zmiany i modyfikacje:

Gramofon w pełni przygotowany przez naszą firmę, posiada specjalnie dobrane i zamontowane ramię Audiotechnica przeznaczone do montażu ciężkich wkładek. Całość po pełnym przeglądzie, regulacjach i kalibracji.

Gramofon został ustabilizowany i doważony stopką z naturalnej sklejki o grubości 18 mm pomalowanej na kolor czarny. Zmodyfikowane okablowanie RCA, zamontowane wysokiej jakości posrebrzane wtyki, poprawione okablowanie zasilające, zainstalowane kolce z możliwością poziomowania.

Obudowa, pokrywa:

Obudowa po pełnej rekonstrukcji, położony nowy naturalny fornir. Dolna stopka została odnowiona i pomalowana na czarno; nowa pokrywa działająca na zawiasach, klejona z pleksi.

 

CENA: 4.000.00 zł


Pomimo starań nie gwarantujemy, że umieszczone opisy, zdjęcia i podane ceny nie zawierają uchybień lub błędów. Nie mogą być one jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Informujemy też, że podane na naszych stronach zestawienia cech towaru i jego ceny nie są ofertą w świetle przepisów kodeksu cywilnego. NOMOS Audio Vintage zastrzega sobie prawo do ich zmiany bez uprzedniego powiadomienia.

Chcąc zakupić prezentowane urządzenie, prosimy o bezpośredni kontakt z firmą NOMOS Audio Vintage: 04-228, Warszawa. ul. Tytoniowa 20. tel: +48 883 454 909. Pytania drogą mailową:  biuro@nomos.waw.pl