DREWNIANE AKCESORIA FIRMY WOODY WOODY

ELEGANCJA I STYL

Woody Woody jest młodą polską marką, która wywodzi się z działającej na rynku polskim od ponad 30 lat stolarskiej manufaktury.Oferowane przez WOODY WOODY meble i akcesoria łączą w sobie inspirację Skandynawią, minimalizm i uwielbienie drewna.

Oferta WOODY WOODY to przede wszystkim akcesoria dla miłośników audio. Wykonane z drewna meble i detale stanowią ciekawy i piękny element wyposażenia każdego stylowego wnętrza.

Winyl Box Cube jest prostym i eleganckim pomysłem na przechowywanie mniejszej kolekcji winyli. Projekt łączy w sobie najwyższą jakość wykonania, minimalizm i funkcjonalność. Sześcian o lekkiej i transparentnej konstrukcji odwzorowuje swymi wymiarami klasyczną płytę winylową. Elementy nośne zostały wykonane ze stali nierdzewnej i litego, olejowanego drewna dębowego, a poszczególne przegrody w kształcie litery „V” powstają dzięki wykorzystaniu elastycznej liny, która ułatwia tym samym przeglądanie lub grupowanie zbioru płyt.

 • Pojemność Winyl Box Cube: około 40-50 płyt
 • Materiał: drewno dębowe, olejowane
 • Lina w kolorach: białym lub czarnym
 • CENA: 450.00 zł

Winyl Box Cube jest prostym i eleganckim pomysłem na przechowywanie mniejszej kolekcji winyli. Projekt łączy w sobie najwyższą jakość wykonania, minimalizm i funkcjonalność. Sześcian o lekkiej i transparentnej konstrukcji odwzorowuje swymi wymiarami klasyczną płytę winylową. Elementy nośne zostały wykonane z miedzi i litego, olejowanego drewna dębowego, a poszczególne przegrody w kształcie litery „V” powstają dzięki wykorzystaniu elastycznej liny, która ułatwia tym samym przeglądanie lub grupowanie zbioru płyt.

 • Pojemność Winyl Box Cube: około 40-50 płyt
 • Materiał: drewno dębowe, olejowane
 • Lina w kolorach: białym lub czarnym
 • CENA: 499.00 zł

Winyl Box Flat to prosty sposób na przechowywanie podręcznej kolekcji ulubionych winyli. Ten elegancki projekt wykonano z najwyższej jakości drewna. Winyl Box Flat zaprojektowano z myślą o minimalistycznej konstrukcji, którą postawić można no stole lub komodzie, w bezpośrednim towarzystwie gramofonu lub całego systemu audio. Winyl Box Flat eksponuje ulubione i najczęściej odtwarzane płyty. Jest to doskonałe miejsce dla wyselekcjonowanej części większej kolekcji. Kwadratowa podstawa odwzorowuje swymi wymiarami klasyczną płytę winylową, precyzyjne wyżłobienia i drewniane przegrody ułatwiają przeglądanie lub grupowanie płyt.

 • Pojemność: około 35 płyt
 • Materiał: drewno dębowe, olejowane
 • CENA: 549.00 zł

Komoda 3+1 jest lekkim i funkcjonalnym meblem zaprojektowanym z myślą o posiadaczach gramofonu i mniejszej lub większej kolekcji płyt winylowych. To mebel na tyle uniwersalny, że może on równie dobrze służyć jako podręczna biblioteka. Konstrukcja składa się z 4 przegródek. 3 posiadają formę zamkniętą, czwarta jest otwarta. Ta część komody zapewnia wygodny dostęp np. do winyli lub gramofonu. Każda z części komody jest kompatybilna z modułem Winyl Box – zarówno w wersji Cube jak i Flat. Komoda wykonana jest w całości z litego drewna dębowego, wykończona olejowoskiem. Mebel nie wymaga montażu.

 • CENA: 1.800.00 zł