ELEMENTY ADAPTACJI MEGA ACOUSTIC

- SKUTECZNA POPRAWA AKUSTYKI -

Firma MEGA ACOUSTIC działa na polskim rynku od 2010 roku. Zajmuje się produkcją i sprzedażą ustrojów akustycznych. Asortyment znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie pragniemy poprawić akustykę oraz jakość dźwięku w pomieszczeniu odsłuchowym. 

W ofercie MEGA ACOUSTIC znajduje się szeroki wybór absorberów, dyfuzorów, mat akustycznych. Wykonane są one z wysokiej jakości materiałów akustycznych i dzięki zastosowaniu najwyższej jakości surowców gwarantują wyjątkową skuteczność w poprawie brzmienia, redukcji odgłosu echa i trzepotania. Panele MEGA ACOUSTIC znajdą zastosowania w studiach nagraniowych, pokojach odsłuchowych, w pomieszczeniach, w których

występuje pogłos, są idealne rozwiązaniem przy adaptacji niewielkich pomieszczeń. doskonale nadają się do pomieszczeń typu kino domowe. Sprawdzą się także w salach widowiskowych i tanecznych. Zapraszamy do korzystania z wiedzy konsultantów firmy MEGA ACOUSTIC. Pomogą oni w doborze i rozmieszczeniu ustrojów dźwiękochłonnych oraz udzielą konsultacji w zakresie akustyki.

OFERTA


 

ABSORBERY
Fiber PRO 120

Panel uniwersalny FiberPRO 120 jest klasycznym ustrojem pochłaniającym. Jego konstrukcja bazuje na wełnie mineralnej oraz płycie MDF. Szerokopasmowe współczynniki pochłaniania dźwięku pozwalają na doskonałą kontrolę odbić od ścian i sufitu, a także redukcję pogłosu w pomieszczeniu. Jest to najchętniej stosowany ustrój akustyczny. Na życzenie klienta istnieje możliwość przygotowania frontu z logo firmy lub innego, niestandardowego wykończenia.


 

Wymiary: 120 x 60 x 9 cm
CENA: 240.00 zł

 

PUŁAPKI BASOWE
CBT

Pułapki basowe CBT powinny być obowiązkowym elementem wyposażenia każdego pokoju odsłuchowego. Przystosowane do montażu w rogach pomieszczeń, skutecznie redukują dudnienia, zmniejszają efekt fal stojących, pozwalają wydobyć ze sprzętu nowe brzmienie. Zalecane do montażu w każdym pokoju, stanowią podstawową ochronę przed niekorzystnym zakolorowaniem dźwięku. Pułapki basowe montuje się w rogu pomieszczenia.


 

Wymiary: 120 x 26 x 26 cm
CENA: 350.00 zł

 

PANELE WOLNOSTOJĄCE AcouStand

Doskonały ustrój łączący właściwości akustyczne z estetycznym wyglądem. System montażu pozwala na jego montaż na ścianie w dowolnej orientacji: poziomej lub pionowej. Rozmiary ACU STAND pozwalają na ustawianie ich jeden nad drugim bezpośrednio na podłodze. Właściwości akustyczne gwarantuje 15 cm wełny mineralnej, a pustka powietrzna głębokości od 2 do 6 cm dodatkowo poprawia pracę ustroju w niskich częstotliwościach.


 

Wymiary: 120 x 60 x 21 cm
CENA: 490.00 zł

 

ROZPRASZACZE
Dyfuzor 1D

Koncepcja paneli rozpraszających oparta jest na residuum kwadratowym liczby 7. Zapewniają one doskonały współczynnik rozpraszania w zakresie od 550 do 4.000 Hz. Dyfuzory 1D wykonane są z lakierowanej sklejki. Konstrukcja, w zależności od potrzeb i oczekiwań, pozwala na tworzenie większych, dostosowanych do potrzeb konkretnego pomieszczenia struktur akustycznych. W samodzielnym montażu na ścianie pomaga nieskomplikowany system nośny.


 

Wymiary: 60 x 60 x 10 cm
CENA: 360.00 zł