NEO TECH | KASCA

- AKCESORIA DLA AUDIOFILÓW I MIŁOŚNIKÓW DIY -

Wszystko, czego potrzebujemy do połączeń urządzeń w systemach audio. Jako przedstawiciel firmy DIR Audio – polskiego dystrybutora okablowania i akcesoriów KáCsa i Neotech, oferujemy gotowe przewody oraz akcesoria.

Znajdują one zastosowanie w systemach High-End, Hi-fi sa także niezwykle ciekawą propozycją dla miłośników DIY. W naszej ofercie znajduje się kilknaście typów złączy. Trzy rodzaje platerowania: złotem, srebrem i rodem zapewniają odpowiednią ochronę oraz subtelnie różnicują brzmienie. Szeroki asortyment okablowania: głośnikowego, zasilającego oraz dedykowane do intrkonektów, dostępny jest w wielu przekrojach przewodnika. Pozwala to dopasować okablowanie do wymagań systemu audio.

Neo Tech

Firma rozpoczęła produkcję w 1980 roku na Tajwanie. Z założenia marka miała stać się wiodącym na świecie procudentem OEM oraz ODM okablowania audio oraz wideo. Prawdziwywm przełomem w działalności marki okazało się wprowadzenie i opatentowanie nowej technolgii we wczesnych latach 90-tych. Dr prof Ohno z Instytutu Technologii Chiba w Japonii opracował technologię produkcji miedzi oraz sprebra nazwaną od jego imienia UP-OCC (Ultra-Pure, Ohno Continuous Casting). W procesie produkcji surowy materiał (miedź lub srebro) poddawany jest specjalnej obróbce pozwalającej na uzyskanie materiału o bardzo wysokiej czystości 7N (99,99998%). Technika ta pozwala uzyskać bardzo długie kryształy strukturalne materiału charakteryzujące się doskonałymi właściwościami przewodzącymi.

Miedź oraz srebro wyprodukowane w tym procesie uzyskuje jednokierunkową charakterystykę przewodzenia, brak zanieczyszczeń, ochronę przed korozją, szybką transmisję sygnału oraz niską rezystancję elektryczną. Wszystkie te cechy powodują iż materiał UP-OCC nadaje się doskonale w produkcji okablowania w połączeniach analogowych i cyfrowych, kabli głośnikowych oraz zasilających.

KáCsa Audió Kft.

Węgierska firma produkująca i konfekcjonujaca okablowanie audio-video od 1995 roku. Dostępny asortyment występuje w wersjach OFC, SPC, UP-OCC. Ponadto oferowane są przewodniki wykonane z czystego srebra oraz hybrydowe. Profesjonalni technicy marki KáCsa posiadają ponad 20-letnie doświadczenie w konfekcjonowaniu okablowania audio-video. Używają w tym celu wysokiej jakości złączy własnej marki KáCsa, Neotech oraz Furutech.

 

 

 – okablowanie systemu audio na spotkaniu w Ostrowcu Świętokrzyskim –