Jeden z lepszych modeli gramofonów firmy Thorens, doskonale zaprojektowane zawieszenie, bardzo dobry napęd, wszystko to wpływa pozytywnie na końcową melodyjność konstrukcji.

Parametry napędu:

Napęd paskowy, prędkości 33/45.

Parametry ramienia, zainstalowana wkładka, igła :

Zainstalowane oryginalne ramię długości 9 cali. Zamontowany system to wkładka firmy Audiotechnica model AT 13 EaV wraz z nową igłą. Jest to system typu MM.

Funkcje:

Gramofon w pełni manualny.

Wprowadzone zmiany i modyfikacje:

Gramofon w pełni przygotowany przez naszą firmę, całość po pełnym przeglądzie, regulacjach i kalibracji.

Zmodyfikowane zostało okablowanie na RCA na kablu z licy srebrnej; zainstalowane kolce z możliwością poziomowania.

Obudowa, pokrywa:

Obudowa po pełnej rekonstrukcji, polakierowana w gustowny bordowy kolor. Stopka dolna zmodyfikowana wykonana z 18 mm sklejki, pomalowana na czarno.

Pokrywa nowa działająca na zawiasach, klejona z pleksi.

CENA: 3.500.00 zł


Pomimo starań nie gwarantujemy, że umieszczone opisy, zdjęcia i podane ceny nie zawierają uchybień lub błędów. Nie mogą być one jednak podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Informujemy też, że podane na naszych stronach zestawienia cech towaru i jego ceny nie są ofertą w świetle przepisów kodeksu cywilnego. NOMOS Audio Vintage zastrzega sobie prawo do ich zmiany bez uprzedniego powiadomienia.

Chcąc zakupić prezentowane urządzenie, prosimy o bezpośredni kontakt z firmą NOMOS Audio Vintage: 04-228, Warszawa. ul. Tytoniowa 20. tel: +48 883 454 909. Pytania drogą mailową:  biuro@nomos.waw.pl